אודות המרכז

המרכז הארצי להשתלות שיער, הוקם על ידי ד"ר שרית כהן, מומחית לכירורגיה פלסטית ואסתטית בכדי לספק, תחת קורת גג אחת, מגוון פתרונות חדשניים להתקרחות ונשירת שיער נשית וגברית.

לד״ר כהן יחד עם הצוות המקצועי שלצדה ניסיון של מעל לאלף ניתוחי השתלת שיער מוצלחים, אשר הותאמו באופן פרטני למטופלים. ב-iHair אנו עובדים על פי הסטנדרטים הבינלאומיים המחמירים ביותר, תוך ליווי אישי אדיב ובמחירים נוחים.

כל מטופל  זוכה למענה הטוב, הבטוח והמתאים ביותר עבורו. האמנות, הניסיון הרב והמכשור החדשני שלנו מתבטאים בהשגת מראה טבעי לחלוטין, התאמה אישית לכל מטופל ובשמירה על בטיחות מירבית.

צוות המרכז

המשאב החשוב ביותר ב-iHair הוא הצוות שלנו. בזכותו מתאפשר לנו להעניק לכם את הטיפול המקצועי, החם, הבטיחותי והאיכותי ביותר.

ד"ר שרית כהן - מומחית לכירורגיה פלסטית ואסתטית

דר' כהן שרית מומחית לכירורגיה פלסטית, חברה באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית, הארגון הבינלאומי לכירורגיה אסתטית (ISAPS), האיגוד האמריקאי לכירורגיה פלסטית ASAPS), האיגוד הבינלאומי לדרמטולוגיה כירורגית (ISDS) וכן האיגוד הבינלאומי לשיקום והשתלות שיער (ISHRS).

דר' כהן השתלמה אצל מיטב המומחים בהשתלות שיער בעולם ביניהם דר' כריסטיאן ביסנגה (בלגיה), ודר' מוהמבה (ארה"ב).

המרכז ברשותה נותן מענה למגוון רחב של בעיות שיער וכן התקרחות גברית ונשית ומיושמות בו טכניקות כירורגיות מתקדמות לצד טיפולים משלימים פורצי דרך כגון החדרת פורמולות ייעודיות המותאמות אישית פרי פיתוח של שנים , טיפולים בטכנולוגיות מתקדמות פורצות דרך – הזרקת תאי גזע אנושיים ועוד. מלבד הקרקפת מתבצעות השתלות שיער בגבות, זקן ובצלקות.

לצוות המרכז ניסיון של שנים בהשתלות שיער. הצוות מצטיין במקצועיות, שירות אדיב, ליווי אישי ונגיש ופיקוח רפואי. הטיפולים מתבצעים בסטנדרטים בינלאומיים המחמירים ביותר אלו אחראים לשביעות רצון הגבוה של המטופלים.

אני מאמין:

"אין קיצורי דרך, בשביל להשיג תוצאה איכותית וטובה, צריך לעבור תהליך, אשר לכל שלב בו יש השפעה גדולה על ההצלחה. אני מקפידה ליישם אמונה זאת, בתחומים שונים בחיי ובראש ובראשונה בעבודתי כרופאה וכחלק בלתי נפרד ממחויבותי לשלומם ולבריאותם של מטופליי".

הרמה המקצועית והמומחיות של הצוות הן אחת מנקודות העוצמה המרכזיות בזכותן ניתן לבצע השתלות שיער איכותיות

אדריאנה טואג - טכנאית ראשית

אדריאנה הינה אחת מחלוצי התחום בישראל והיא משמשת כטכנאית הראשית של המרכז. אדריאנה מהווה סוג של שליחה בענף והיא עושה שימוש בניסיון ובידע אותו צברה על מנת להכשיר דורות חדשים של טכנאים בישראל וברחבי העולם.

אני מאמין:

"הדבר הכי חשוב לי לראות זה את הלקוח מאושר אחרי הטיפול, זה כיף ולהחזיר לו את הביטחון העצמי בהופעה שלו".

לפרטים חייג: 03-575-4440 או הזמן שיחת ייעוץ

אנא מלא את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם האפשרי

דילוג לתוכן