שאלות נפוצות

בהליך קבלת ההחלטה לטיפול השתלת שיער, עולות לא מעט שאלות. ריכזנו עבורכם את הנפוצות שביניהן, על מנת שתוכלו לקבל תשובות. זה המקום לציין כי נשמח כמובן, להרחיב או להשיב באופן אישי על שאלות נוספות.

* הטקסט נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אך מיועד לנשים וגברים כאחד.

ע"פ נתונים, אחד מכל ארבעה גברים יתחיל לסבול מנשירה מוגברת כבר בשנות העשרים, כאשר בשנות הארבעים, הבעיה כבר מהווה את נחלתם של אחד מכל שני גברים. את הזיהוי הראשוני של נשירה מוגברת, ניתן לבצע על ידי העברת היד על השיער או בדיקה של הכרית – כאשר אם מגלים בכל בוקר מחדש שיערות רבות על גביה, כנראה שמדובר בנשירת שיער מוגברת. 

מכיוון שיש כיום לא מעט פתרונות להאטת הנשירה או לטיפול בה, ההמלצה היא לתאם  פגישת ייעוץ  מקצועית, במטרה לזהות את מקורה. בפגישת הייעוץ ייאסף מידע בעזרת שאלון ייחודי, בדיקות שונות ונבחן בעזרת הציוד המתקדם מסוגו לאבחון הקרקפת והשיער (מדידת צפיפות השיער ואיכותו), הרופא יאבחן את הגורמים לנשירה המוגברת ויציע פתרונות אפשריים ואמצעים לעכב את הנשירה.

אם הבחנת בהופעת קרחת/ מפרצים או דלילות לא סבירה מומלץ להגיע לבדיקת התאמה. הרופא יבדוק אותך  וימליץ לך על הצעדים הבאים בהם יש לנקוט בדרך להשתלה.

בריאותך והתאמת פתרונות אשר יענו באופן מושלם על מצבך ועל ציפיותיך עומדים לנגד עינינו ולכן, רק אם תמצא מתאים נפנה אותך להשתלה.

לפני שנים, כאשר פרוצדורת ה-FUE הייתה חדשה היא תומחרה במחיר גבוה וכתוצאה מכך, רבים שקלו לטוס למדינות אחרות על מנת להוזיל עלויות. היום הודות לטכנולוגיה שהשתכללה, הטיפול בישראל הינו נגיש ושווה לכל נפש.

השתלת שיער היא הליך רפואי פולשני ולכן עדיף לעשות את הטיפול בארץ, בליווי של צוות הכולל רופאי ומומחים ישראלים ועם כתובת מסודרת אליה ניתן לפנות ולהגיע גם בחלוף השנים.

אמנם עלות הטיפול עדיין מעט גבוהה יותר מזאת המוצעת בחלק מהמדינות. אך אם לוקחים בחשבון שהטיפול ב-iHair כולל בדיקה מקיפה של רופא ישראלי מנוסה, שהליך הטיפול עצמו מתבצע על ידי אנשי מקצוע מהמובילים בתחומם ושיש כתובת ברורה ואמינה שניתן לפנות אליה לגבי כל בעיה או שאלה, אין כל ספק שבהשוואה לתועלת, עלות הטיפול אינה גבוהה.

חשוב לזכור, כי ישנה חשיבות רבה לבדיקת התאמה פיסית על ידי רופא, משום שישנם אנשים שאינם מתאימים לביצוע השתלת שיער וכמו כן לעתים יש בעיות שאינן ניתנות לזיהוי באמצעות אבחון מרחוק.

בנוסף, טיפול רפואי ובעיקר הליך ניתוחי והתגובה אליו יכולה להשתנות ממטופל למטופל, לעיתים, ישנן תגובות המצריכות טיפול והתערבות רופא מידית. חלק מהמטופלים זקוקים למעקב צמוד בשבוע לאחר ההשתלה, לביקורות ולטיפולי תחזוקה.

המעקב הצמוד במרכז הארצי להשתלות שיער, הליווי הרפואי בכל שלב, הבטיחות והשקט הנפשי הטמונים בטיפול בטיחותי המתקיים במגרש הביתי שלך, על ידי רופא ישראלי מומחה, כל אלה, הופכים את הטיפול לכדאי ביותר לביצוע בישראל.

במרכז הארצי להשתלות שיער אנו מציעים בטיחות ושקט הנפשי הטמונים בטיפול בטיחותי המתקיים בישראל על ידי רופא ישראלי.

  1. חתימה על טופס הסכמה והסבר מילולי מפורט על שלבי הפרוצדורה, התוצאה המשוערת, סיכונים אפשריים ומידע חשוב נוסף.

  2. קיצור שיער הראש.

  3. תיעוד וסימון – נצלם תמונות איכותיות בכדי לתעד את המצב לפני ההשתלה. לאחר מכן הרופא יסמן את האזורים בהם תתבצע ההשתלה.

  4. הרדמה מקומית באזור התורם.

  5. הפקת זקיקי שיער מהחלק האחורי של הקרקפת ומיונם, למיון יש חשיבות גבוהה ביצירת מראה טבעי.

  6. ההשתלה – כל זקיק מושתל ידנית בנפרד.

התהליך כולו יארך  כ-8-4 שעות, תלוי במספר הזקיקים המושתל.בסוף הטיפול תעבור שטיפה לחיטוי הקרקפת, תקבל הוראות מדויקות להתנהגות בשבועות שלאחר ההשתלה ותוזמן לביקורת ולטיפול PRP, תקבל מרשם של מינוקסידיל ונבצע תיעוד של הראש בתום ההשתלה.

ההליך מתבצע תחת אלחוש מקומי ועל כן אינו כואב. ההרדמה נעשית תוך שימוש במחט דקה במיוחד וכרוכה באי נוחות קלה בלבד, הנמשכת זמן קצר, מה שמאפשר פרוצדורה נינוחה למטופל ולרופא.

השיער המושתל יישמר במשך כל שנות חייך. עם זאת, חשובה תחזוקה של אזורי ההשתלה ולעתים אף נדרש טיפול תרופתי. עם זאת, מחלות עור בעיות הורמונליות  ו/או בעיות כלי דם בקרקפת עלולות לפגוע בזקיקי השיער שלך, וזו עוד סיבה לחשיבות הייעוץ הרפואי ולביצוע הבדיקה המקדימה להשתלה.

השיער הטבעי שלך באזורים שלא הושתלו עלול לנשור (תלוי בגורמים תורשתיים), זהו חלק מאוד חשוב בתכנון הפתרון המוצע לך, הרופא ייקח זאת בחשבון בבדיקת ההתאמה וידגיש זאת בשיחת הייעוץ. בכדי למנוע או להאט את הנשירה, חשוב להקפיד ולמלא את הוראות הרופא, לחפוף עם שמפו ייעודי, לקיים טיפולי ה-PRP בתדירות אשר הומלצה ע"י הרופא ולקיים בדיקות דם תקופתיות.

משתיל מקצועי ומנוסה, מחזיק בידע ובכלים המאפשרים קבלת תוצאה בריאה, אסתטית ובמראה טבעי.

זקיקי השיער יושתלו בכיוון צמיחת השיער הטבעי שלך, כך שלא ניתן יהיה להבחין בהבדל. מאחורינו ניסיון עם אלפי מטופלים מרוצים.

תוכל לחזור לשגרה יום או יומיים לאחר הטיפול עם כיסוי ראש במידה ותרצה להסתיר את הגלדים. הגלדים מהטיפול ינשרו בתוך כ-2-3 שבועות.

תלוי בדרגת ההתקרחות והאם מדובר בגבר או באישה. כמות הזקיקים הממוצעת להשתלה נעה בין 1500 ל2000. ישנם מקרים הדורשים גם 3000 זקיקים ומעלה. במקרים מסוימים, בכדי לשמור על בטיחות המטופל ועל תוצאה מיטבית, הצוות יחליט על פרוצדורה הדורשת שני מפגשים.

כבר לאחר כשלושה חודשים, הקרקפת מתחילה להתמלא בשיער המושתל. לאחר כשישה חודשים ישנה כבר תוצאה של כ-50% ולאחר כשנה תושג התוצאה הסופית.

לפרטים חייג: 03-575-4440 או הזמן שיחת ייעוץ

אנא מלא את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם האפשרי

דילוג לתוכן