השתלת גבות

המרכז הארצי להשתלות שיער בהובלת ד"ר שרית כהן, מומחית לכירורגיה פלסטית ואסתטית, בעלת שם עולמי בתחום. לצידה, פועלים ב-iHair מומחים בעלי ניסיון עשיר, המספקים פתרונות חדשניים לגברים ולנשים הסובלים מנשירת שיער וגבות.

במרכז הארצי להשתלות שיער iHair ברחוב הברזל בתל אביב, המטופלות והמטופלים יכולים להיות רגועים ובטוחים, ולדעת שמצאו מקום שיספק עבורם את הפתרונות החדשניים והמתקדמים ביותר לטיפול בהתקרחות, נשירת שיער וכן נשירת גבות.

לקביעת פגישת ייעוץ והתאמה ללא עלות וללא התחייבות:

חשיבות הגבות בנראות והאסתטיקה של הפנים עולה בכמה מונים על הייעוד האבולוציוני שלהן – הגנה על העיניים מפני הזעה. חסר בגבות גורם לשינוי מראה הפנים, מהסמנים הבולטים ביותר של פני האדם, מה שעלול להוביל בין היתר לקושי לזהות הבעות פנים ותגובות רגשיות.

מכאן, ניתן להבין את הרצון של נשים וגברים בשחזור מראה גבות, בין היתר על ידי איפור זמני או קבוע. אלא, שאיפור מסוג זה, לא משנה כמה מדויק וסימטרי, לא יכול להעניק את המראה התלת מימדי הייחודי שהשיער יודע לשוות.

נשים וגברים לא מעטים סובלים מדלילות או אובדן מוחלט של שיער בגבות. זאת, מסיבות שונות, בהן הסרה עצמית, חוסר איזון אנדוקריני (כגון תת תריסיות), הצטלקות ועוד.

השתלת שיער מוצלחת לגבות תחזיר את הזוהר לפנים על ידי תיחום העין. השתלת גבות הינה פרוצדורה הדורשת כישרון, מיומנות וידע מקצועי מתאים, לצורך החדרת כל זקיק בכיוון צמיחה נכון ויצירת סימטריה בגודל, מיקום וצפיפות הגבות.

הגבה מחולקת לשלושה חלקים עיקריים: הראש (החלק הקרוב ביותר למרכז הפנים), גוף הגבה והזנב, כל חלק בעל כיוון צמיחה, עובי, צפיפות וקוטר שיער שונה. הזקיקים אמנם מועברים מהקרקפת ושומרים על תכונותיהם, אך טיפוח אחת לשבוע-שבועיים ישמור על מראה מלא וטבעי.

בהשתלת גבות מועברים זקיקים נבחרים מהאזור האחורי של הקרקפת, בשיטת FUE המתקדמת, ובכך מתאפשרת החלמה מהירה ומראה תקין של האזור תורם.

לאחר מיון קפדני של הזקיקים, הזקיקים מושתלים באופן פרטני, לשם וידוא הישרדות וצמיחה נכונה של השיער. התהליך כולו נעשה בהרדמה מקומית פשוטה אך יעילה, המונעת כאבים לאורך כל הפרוצדורה ולאחריה.

לפרטים חייגי: 03-575-4440

אנא מלא את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם האפשרי

דילוג לתוכן