ד"ר שרית כהן מבצעת את הניתוח השתלת שיער בסיועה של הטכנאית

השתלת שיער בישראל

המרכז הארצי להשתלות שיער בהובלת ד"ר שרית כהן, מומחית לכירורגיה פלסטית ואסתטית, בעלת שם עולמי בתחום. לצידה, פועלים ב-iHair מומחים בעלי ניסיון עשיר, המספקים פתרונות חדשניים לגברים ולנשים הסובלים מנשירת שיער והתקרחות.

במרכז הארצי להשתלות שיער iHair ברחוב הברזל בתל אביב, המטופלות והמטופלים יכולים להיות רגועים ובטוחים, ולדעת שמצאו מקום שיספק עבורם את הפתרונות החדשניים והמתקדמים ביותר לטיפול בנשירת שיער והתקרחות.

לקביעת פגישת ייעוץ והתאמה:

השיטה המתקדמת והחדשנית ביותר, שהביאה למהפכה בתחום השתלות השיער היא FUE – Follicular Unit Extraction. טכניקה זעיר-פולשנית זו אינה מותירה צלקות, ומאפשרת חזרה מהירה לשגרת היום-יום.

הטיפול מבוצע תחת הרדמה מקומית ואזורית, במהלכו נקצר שיער מחלקו האחורי של הראש ומושתל באזור המיועד בקדקוד ובקדמת הראש. ב-FUE כל זקיק נקצר בנפרד על ידי מחט בקוטר זעיר, באופן שאינו משאיר כל סימן. לכל זקיק ישנו פוטנציאל להצמיח בין 1-4 שערות. מספר הזקיקים שנקצרים הוא בהתאם למצב, ולשלב ההתקרחות של המטופל או המטופלת.

כל צעד וצעד בתהליך ההשתלה נחקר ושוכלל על ידי ד"ר שרית כהן. לקצירת זקיק השיער, ד"ר כהן משתמשת במחטים בעיצוב מיוחד, אשר מונעות פגיעה בזקיק. בנוסף, נעשה שימוש בתמיסה ייחודית, השומרת על חיוניות זקיקי השיער עד לרגע השתלתם, דבר המעלה את שיעור קליטת השתלים ותורם רבות להצלחת הטיפול.

שלב א' - קצירת יחידת הזקיק

שלב ב' - חילוץ הזקיק

שלב ג' - הכנת האזור המושתל
לקליטת הזקיק

שלב ד' - השתלה

המיומנות הגדולה של מבצע ההשתלה היא בהחדרת הזקיקים שנקצרו, לחלק המושתל, בצורה המחקה את כיוון הצמיחה של השיער הטבעי, ביצירת קו שיער קדמי הנראה טבעי ובטכניקה נכונה השומרת על הזקיק מרגע שנקצר עד לרגע ההשתלה.

ההשתלה מתבצעת על פי תכנית מפורטת המתוכננת החל בבדיקת ההתאמה. לאחר מדידה וסימון אזורי הקצירה וההשתלה של זקיק השיער, השתלים מוחדרים בהתאמה לכיוון הצמיחה הדרוש להענקת מראה טבעי, ובטכניקה המשמרת את הזקיקים.

לפרטים חייג: 03-575-4440 או הזמן שיחת ייעוץ

אנא מלא את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם האפשרי

דילוג לתוכן