טיפולים משלימים

ישנם מטופלים אשר לא זקוקים להשתלת שיער והטיפולים המשלימים יכולים לעזור להם לשמר ולהצמיח שיער. ב-iHair אנו מתמחים בשיטות הלא ניתוחיות החדשניות ביותר כיום לטיפול בנשירת שיער.

בנוסף, אנו מאמינים שטיפול מתמשך וגישה כוללנית לבריאות הקרקפת הינם חיוניים לשמירה הן על השיער הקיים והן על השיער המושתל. לכן, אנו ממליצים על טיפולים משלימים, המותאמים באופן פרטני למטופל ולסוג התהליך אותו הוא עבר.

פלזמה עשירה בטסיות דם

Platelet Rich Plasma

פלזמה עשירה בטסיות דם- PRP היא שיטה לבידוד טסיות דם מהמטופל. טסיות הדם עשירות בפקטורי גדילה אשר מעודדים ייצור והתחלקות תאים בצורה טבעית, התאוששות של רקמת עור הקרקפת והיוצרות כלי דם חדשים המזינים את שורשי השיער וכתוצאה השיער מתעבה ומתחזק.

הידרפיישל

Hydrafacial

הטיפול החדשני ביותר לבריאות הקרקפת. טיפול זה מסיר תאים מתים ולכלוך מהקרקפת, מזין אותה ומגביר את זרימת הדם. לשמירה על הקרקפת יש משמעות אדירה ביצירת תשתית בריאה לצמיחת שיער.

מינוקסידיל

Minoxidil

מינוקסידיל – תכשיר יעיל למריחה מקומית. הופך את השיער לעבה וחזק יותר ומעודד את צמיחת השיער מחדש על ידי הגברה של אספקת הדם לזקיק השיער.

טיפול בלחץ אויר

מיועד בעיקר לטיפול בדילול שיער לנשים, ומתבצע תחת בקרה הורמונלית.
ישנם שני פרוטוקולים שונים בטיפול זה, האחד: מיועד לעכב את תהליך דילול השיער, והשני מיועד לעידוד צמיחת השיער. מדובר בהזרקה בלחץ אוויר של קוקטייל ויטמינים וחומצות אמינו שנועדו בכל אחד מהפרוטוקולים להזין את זקיקי השיער והקרקפת.

לפרטים חייג: 03-575-4440 או הזמן שיחת ייעוץ

אנא מלא את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם האפשרי

דילוג לתוכן